A330-200F on esimene Airbus, mis on mõeldud raskeveoste vedamiseks ja selle esimene lend toimub juba novembris, teatab powerhouse.ee.
Airbus A300-200F on ühtlasi ka esimene 40 aasta jooksul välja lastud keskmise suurusega kaubalennuk.
Hiljuti sai Toulouse’i St. Martini värvitsehhis viimase lihvi esimene Airbusi kaubalennuk A330-200F. Lennukatsetusosakond tegeleb uue lennuki ettevalmistamisega esimeseks lennuks, mis toimub 2009. aasta novembris.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Esialgsed andmed näitavad, et lennuk suudab kanda algselt avalikustatust vähemalt tonni võrra rohkem kasulikku laadungit.
Hetkel on uuele kaubalennukile 67 kindlat tellimust üheksalt kliendilt. Sertifitseerimist oodatakse 2010. aasta kevadel ja suvel peaks järgnema esimene tarne.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.