• 26.10.09, 14:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

DHLi Heathrow´ laos suur vargus

Firma vallandas Suurbritannia piirkondliku direktori David Stroudi ja impordi juhi Lee Cooki, kui selgus, et mehed riisusid suures ulatuses oma juhtida olevat Heathrow´ lennujaama ladu, edastab Air Cargo News.
Lisaks taandus selgitusi andmata ametist lennuveo direktor Mark Wardman, ehkki ilmselt pole see samm seotud vargusjuhtumiga.
Arvatavasti peatatakse mitme teisegi töötaja töö uurimise ajaks.
Air Cargo News usub, et suuremahulise ja organiseeritud varguse käigus kõrvaldatud kaupa müüvad vargad netioksjonitel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele