• 23.10.09, 13:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Venemaa tollireform paneb õlgu kehitama

"Venemaal ongi püütud naljakaid asju teha, kuid ajapikku on kõik ise paika loksunud," naeris DSV Transport juhataja Jaan Lepp venelaste tollireformi kava üle piiriülene konteinervedu veokitega keelata.
Tema sõnul on see ikka uskumatuste valdkonda kuuluv uudis. Kui peakski see seadus Venemaal jõustuma, siis see on nii naljakas, et ei oska seda kuidagi kommenteerida. "Vaatasin seda, kui naljarubriiki," pugistas Lepp naerda.
"Kõik, mis toimub Eesti-Vene piiril, on ebanormaalne... Ma mõtlen siin nädalast piirijärjekorda. Kõik, mis seda olukorda lihtsustab, on hea - mõtlen seda võimalikku otsust" püüdis venelaste tollikava analüüsida EST-Trans Kaubaveod AS omanik Sulev Saareväli.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kui tema seletusel saab selle venelaste reformikavaga kaubad kiiremini liikuma, siis on see mõistlik otsus.
 
 

Seotud lood

Uudised
  • 21.10.09, 13:21
Venemaa lõpetab veokitega konteinerite piiriületuse.
Eesmärgiga edendada oma sadamate ja raudtee kasutamist on Vene tollivõimud otsustanud seaduslikult teha lõpu konteinerite maanteveole üle piiri, teatab Logistics Finland.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele