Sakslased usuvad, et 2010. aastal peaks sealne logistikatööstus kasvama 1%, edastab Logistics Finland.
Selline kasv peaks järgnema 2009. aasta kahanemisele, mis jääb ilmselt 6 ja 9 protsendi vahemikku. Saksa logistikatööstuse ühingu BVL juhi Raimund Klinkeri sõnul investeerib kolmandik logistikafirmadest kasvuks ettevalmistamisse. Vaatamata kriisile, on logistikatööstuses töötajate arv kahanenud 2009. aastal võrreldes 2008. aastaga 0,1 miljoni võrra tasemele 2,7 miljonit inimest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.