• 12.10.09, 15:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome ja Rootsi ühisturunduses veel paar kohta vabad 

Ettevõtja kiirusta - veel on kandideerimiseks vabad paar kohta juba käivitunud Soome ja Rootsi ühisturunduse projektides, teatab Eesti Väliskaubanduse Liit.
 
Pakkumisel on vaid paar kohta, mis lähevad kõige kiiremini reageerijatele. Tegemist on juba käivitatud Soome ja Rootsi Ühisturunduse projektidega, mis kulmineeruvad individuaalkohtumistega sihtriikides järgmiselt: Soomes – 47. nädalal (kuupäevad täpsustamisel)Rootsis – 49. nädalal (täpsemad kuupäevad täpsustamisel) Ühisturunduse projekti eesmärgiks on pakkuda Eesti eksportivatele ettevõtjatele võimalust leida huvipakkuvatest sihtriikidest soovitud kriteeriumitele vastavaid otsekontakte potentsiaalsete ostjatega.Konkreetse valmisoleku ja huvi korral ning lisainfo saamiseks tuleb kontakteeruda Eesti Väliskaubanduse Liiduga hiljemalt ülehomme, 14. oktoobril.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele