• 27.08.09, 18:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Estonian Air lisab Vilniusse kolm lendu

Estonian Air suurendab lendude arvu Tallinna-Vilniuse liinil 8 lennuni nädalas.
31. augustist suurendab Estonian Air lendude arvu liinil Tallinn-Vilnius kaheksale korrale nädalas, lisades õhtused lennud teisipäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti.
“Estonian Airi Tallinna-Vilniuse liinil lendavad peaasjalikult need reisijad, kes hindavad otselennu kiirust ja mugavust. Nõudlus õhtuste lisalendude järele on selgelt olemas ning loodame, et lennugraafiku tihendamine suurendab sel liinil klientide arvu veelgi,” lausus Rauno Parras, Estonian Airi kommertsala asepresidendi kt.
Praegu lendab Estonian Air Tallinnast Vilniusesse viis korda korda nädalas hommikuti igal esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval, neljapäeval ja reedel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Läti lennufirma airBaltic lendab Tallinnast Vilniusesse 11 korral nädalas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele