Hansabuss pani Tallinna ja Riia vaheke sõitma charteri, mis pakub võimalust sõita kiirelt ja paindlikult Tallinnast Riiga just kliendile sobival ajal.
Klient võetakse peale just temale sobivas kohas ja viiakse Riias täpselt sinna, kuhu soov minna, teatas firma. Sõidu ajal on kliendil võimalik töötada sülearvutiga, sest Hansabussi mugavates sõidukites on nii traadita interneti kui voolutoite võimalus.
„Hansabuss viis läbi kliendiuuringu ja selle analüüsi tulemusena selgus, et Riia suunal sõitvatele klientidele on bussi – ja lennutranspordi kasutamisel kõige ebamugavam arvestada ühistranspordi liiniaegadega, mis enamasti ei lange kokku sõitja enda vajadusega. Lisaks selgus uuringust, et väga tülikas on korraldada kõigepealt transport lähtekoha lennu-või bussiterminali ja siis sihtkoha terminalist soovitud sihtpunkti Riia linnas. Hansabuss Riia Charter lahendab kõik kliendi sellekohased mured,“ kommenteeris Hansabuss AS juhatuse liige Taivo Puuorg.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Vastusena konkurendi turundustegevusele alustab Hansabuss Business Line tänasest Tallinn-Riia ja Riia-Tallinn liinil agressiivset turunduskampaaniat. Kliendile tähendab see võimalust ühest linnast teise saada ka krooni eest.
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.