• 13.03.09, 16:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tudeng nõuab lennufirmalt  Xbox´i eest miljon dollarit

Yale ülikooli tudeng andis kohtusse US Airways´i ja nõuab lennufirmalt ühe miljon Ameerika dollari suurust kahjutasu videomängu konsooli eest.
21-aastane tudeng väidab, et Xbox 360 võeti tema pagasist ära lennu ajal. Lennufirma esindaja sõnul on kohvri kadumise kompenseerimiseks kehtestatud limiit 3300 USD.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele