• 25.02.09, 18:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Prantsusmaal ja Hispaanias hakkas kehtima ühtne teemaksusüsteem

Prantsusmaa ja Hispaania asusid esimestena maailma koostööle teemaksude kogumisel.
Riigid liitusid ühtse süsteemiga, millele pääseb ligi On-Board-Unit seadmega, teatas Transpass. See on suur samm edasi rahvusvahelise koostöö suunas Euroopas ja annab tagab vedajatele maksude tasumise lihtsuse.
eemaksusüsteem väljastab spetsifikatsioonid nagu vanasti Prantsusmaa ja Hispaania kohta eraldi koos kohaliku käibemaksuga. See on võimalik kuna ühte seadmesse integreeriti kahe erineva riigi seade.
Uue On-Board-Uniti süsteemi eelis on, et kahe erineva Global Stari ja Axxesiga asemel on üks seade, ainult üks renditasu kuus ja kõik ülejäänud eelised ning soodustused, mis kaasnesid enne.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Hollandi firma Transpass on seadnud endale ülesandeks leida alati lihtsaim, kindlaim ning odavaim viis maksta Euroopas teemakse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele