• 02.02.09, 08:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maanteeinfo: teed on kuivad

Varahommikul enne kella kuut olid teekatted põhi- ja suurematel tugimaanteedel kuivad.
Ilm oli sademeteta ja hea nähtavusega. Teepinna temperatuurid jäid vahemikku –4 kraadist Lääne-Eesti saartel kuni –9 kraadini Kagu-Eestis, õhutemperatuure mõõdeti vastavalt –5 kraadist kuni –12 kraadini, teatas maanteeinfokeskus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele