Eesti Raudtee juhatuse esimehe Kaido
Simmermanni sõnul tegeleb Spacecomi juhtOleg Ossinovski avalikult
valetamise ja Eesti Raudtee laimamisega.
Täna toimunud Transestonia 2008 transiidikonverentsil küsis konverentsi moderaator Raivo Vare Eesti Raudtee juhatuse esimehelt kommentaari Spacecomi juhi Oleg Ossinovski väidetele, nagu oleks Eesti Raudtee meelega puksinud turult konkurendid ning seejärel veohindu tõstnud.
„Seda teemat ma kommenteerida ei tahaks. Aga nii palju ma ütlen, et Ossinovski väljaütlemise näol on tegemist vale ja alatu laimuga,“ sõnas juhatuse esimees.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.