• 08.04.08, 11:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Evli soovitab Tallinki aktsiat osta

Soome investeerimispank Evli andis Tallinki aktsiale ostusoovituse, sest ennustab, et laevanduskontsern maksab juba selle aasta majandustulemuste eest dividende, kirjutab Bloomberg.
Evli tõstis Tallinki dividendiootused varasemalt nullilt eurolt 0,05 eurole (0,78 kroonile) aktsia kohta selle finantsaasta majandustulemuste ning 0,09 eurole (1,41 kroonile) järgmise finantsaasta eest.
Pank põhjendab dividendiootuste tõstmist sellega, et kontsern ei kavatse järgnevatel aastatel uusi laevu ehitada. Tallinki finantsaasta lõpeb 31. augustil.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele