Luksusauto Ferrari imitatsioon näeb välja
nagu 1980ndatel välja lastud 328 GTB ningsee müüdi interneti vahendusel 30
000 dollari (309000 krooni)eest, kirjutas BBC.
Itaalia politsei on teatanud, et nad on tabanud Sitsiilias tegutsenud võltsitud Ferrarisid tootnud rühmituse. Politsei lisas, et treenimata silm ei oleks teinud vahet võltsitud ja originaalse punase iluduse vahel.
Haarangus konfiskeeris politsei 21 autot, millest 14 olid juba müüdud ja seitse neist paiknesid erinevatesgaraažides Sitsiilias.
Tänasekson politsei kinni pidanud 15 asjasse segatud inimest. Ametniku sõnul on tegemist väga osavate mehhaanikutega.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.