13. oktoober 2007
Jaga lugu:

Alatalu: saan jänesesõitu kommenteerida vaid teoreetilisel alusel

Kaitseministeeriumi nõunik Siim Alatalu ütles, et saab oma jänesesõitu ja kohtuskäiku kommenteerida vaid teoreetilisel alusel.

"Kuna ma ei ole kohtuotsust veel isiklikult näinud, saan seda kommenteerida üksnes teoreetilisel alusel," vastas Alatalu aripaev.ee kommentaaripalvele.

"Kui Harju maakohus otsustas minu suhtes algatet väärteomenetluse lõpetada otstarbekuse kaalutlusel, tähendab see teoreetiliselt seda, et väärteomenetluse algatamine ASi Ühisteenused poolt ei olnud juhtumi lahendamiseks otstarbekas," selgitas ta."Seetõttu ei ole uudise pealkiri adekvaatne - mind ei tohiks seostada jänest sõitmisega. Paraku on Harju maakohtusse pöördumine sisuliselt ainsaks võimaluseks ASi Ühisteenused väärteomenetlusprotsessi ja selle käigus tehtud otsuseid vaidlustada."

Alatalu jättis kommentaaris vastamata küsimustele, millega ta tavaliselt Tallinnas sõidab ja minnine on tema auto mark, millal ta viimati ühistranspordis sõitis, enne kui jäneseküttidele vahele jäi ning kas tema ametikohta arvestades oleks olnud mõistlikum ASiga Ühisteenused vaielda ning nad kohtusse andmata jätta.

Kaitseministeerium edastas, et nad loobuvad kommentaari andmisest ja jätavad oma töötajate isiklikud asjad nende endi selgitada.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee