• 20.07.07, 11:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uus Eesti rekord veerandmiilil Taavo-Erkki Vitsutilt

Möödunud nädalavahetusel American Beauty Car Show raames toimunud kiirendusvõistlusel viis Taavo-Erkki Vitsut Eesti rekordi uude sekundisse.
Eelmisel Eesti Meistrivõistluste etapil Tartus oli Eesti rekordit uuendanud Lauri Kuriks ja rekordajaks oli 9,2 sekundit. Nüüd märgivad rekordit aga hoopis teisest puust numbrid - 8,6! Kaks kanget - Kuriks ja Vitsut olid ka sel võistlusel ühes ajas ja ka Kuriks suutis selliseid numbreid sõita. Finaalis aga suutis Vitsut Kuriksi alistada ja viia ka rekordi uuele tasemele.
Rekordi põhjuseid võib otsida Haapsalu Kiltsi lennuvälja hea pidamisega kattest, kus nii võimsad autod nagu Vitsutil ja Kuriksil on, saavad ka peaaegu normaalselt sõita. Mõlemal, nii Vitsuti Chevrolet Camarol kui ka Kuriksi Pontiac Trans Am-il on üle 1000 hobujõu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.01.25, 11:12
Nähtamatu ajaröövel, millele on aga lahendus
Kujutagem ette ühe ettevõtte keskastmejuhti, kes peab nädala lõpus kaitsma oma aasta plaane. See vajab paaritunnist keskendumist ja asi saaks tehtud. Pärast hommikukohvi otsustab ta enne veel „kiirelt“ uudiseid sirvida ja meilid üle vaadata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele