Tšarterlennufirma JP Air kuulub eestlanna Pille
Perlile ja soomlasele Jarkko Juhani Peltonenile.
Seni Võrus tööriiete valmistamise ja siidtrükiga tegelenud Perli ütles, et hetkel otsib firma Eestist töötajaid. "Plaanis on tööle võtta kuni 15 inimest, nende seas nii lennusaatjaid kui ka piloot ja piloodi abi," kommenteeris Perli.
Peltonen Perli sõnul seni Eestis äri teinud ei ole, küll aga on mees tema sõnul tegutsenud lennundusega aastakümneid välismaal.
Seotud lood
Harju Maakohtu teisipäevase otusega lõpetati Eesti tšarterlennufirma OÜ Skyworld Airlines (endine JP AIR OÜ) pankrotimenetlus raugemise tõttu.
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.