Alexela personalijuht: kehv ühistransport muudab äärealadele töötajate leidmise keeruliseks

Saates “Minu karjäär” rääkis Alexela personalijuht Marjut Engelbrecht, milliseid väljakutseid praegune majanduslik olukord värbamisel pakub ning probleemidest äärealadele tööjõu leidmisega.
Alexela personalijuht: kehv ühistransport muudab äärealadele töötajate leidmise keeruliseks
“On väga problemaatiline Eesti äärealadele töötajate leidmisega, kui päevas liigub kaks bussi: üks hommikul kell 6 ja teine õhtul kell 10. Tallinnas ja Harjumaal transpordi tõttu töötajate leidmisega probleeme ei ole, Ida-Virumaal või Lõuna-Eestis aga küll,” rääkis Engelbrecht.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele