Neljapäeval, 24. oktoobril pandi nurgakivi DHLi uuele lennukaubaterminalile, mis kerkib Tallinna lennujaama Airport City ärilinnakusse. Lennujaama lõunaalal asuv 7260ruutmeetrine kompleks valmib 2025. aasta lõpus.
Nurgakivi panek DHLi terminalile.
  • Nurgakivi panek DHLi terminalile.
  • Foto: Jarek Jõepera
„Airport City ärilinnaku arendamine on oluline osa Tallinna lennujaama arengust tervikuna ning näitab, et suured rahvusvahelised ettevõtted on huvitatud oma tegevuse laienemisest Eesti turul. DHL Express Estonia uue lennukaubaterminali rajamine aitab parandada Eesti kaubavahetust teiste riikidega ning panustab Eesti majanduse kasvu,“ ütles taristuminister Vladimir Svet pressiteate vahendusel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele