Septembris kasvas uute sõiduautode müük jõudsalt

Eestis kasvas uute sõiduautode müük septembris tempokalt, võrreldes näiteks augustiga ligi poole tuhande võrra, teatas AMTEL.
Mudelitest eelistasid tarbijad septembris enim Toyota Corollat.
  • Mudelitest eelistasid tarbijad septembris enim Toyota Corollat.
  • Foto: AFP/Scanpix
Septembris müüdi Eestis 2125 uut sõiduautot, mis ületas eelmise aasta septembrikuu tulemuse 22,9%. Üheksa kuu kokkuvõttes on antud klientidele üle 15 827 uut sõiduautot, mida on möödunud aasta sama perioodiga võrreldes 9,3% vähem.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele