• 08.10.24, 10:19

Rõngu–Otepää maanteele paigaldatud suunamuutetakistused võetakse maha

Septembriga lõppes Rõngu–Otepää maanteele paigaldatud suunamuutetakistuste kolm kuud kestnud testperiood, mille järel otsustas transpordiamet, et sellise vahekauguse ja tähistusega suunamuutetakistused nii suure liiklussagedusega teedele siiski ei sobi. Lisaks vajab parandamist nii teekattemärgistus kui liiklusmärkide osa.
Rõngu–Otepää maanteele paigaldatud suunamuutetakistused sinna siiski ei sobinud.
  • Rõngu–Otepää maanteele paigaldatud suunamuutetakistused sinna siiski ei sobinud.
  • Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees / Scanpix
Rõngu–Otepää maantee on esimene teelõik Eestis, kuhu kõnealused suunamuutetakistused liiklust rahustava meetmena paigaldati. Samale lõigule pandi üles ka sõidukiirust mõõtev radar. Projekti eesmärk oli leida kulutõhus lahendus kiiruse ületamistele lõigul, kus sõidukite liiklemiskiirused linna sissesõidul ei taganud piisaval tasemel ohutust.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele