Aasta algusest alates Euroopa Liidus stabiilselt kasvanud uute sõiduautode müük juulis pidurdus ja augustis tegi läbi tugeva languse, teatab AMTEL.

- Balti riikides oli müügi langus väikseim Eestis.
- Foto: Andras Kralla
Euroopa Liidu riikides püsis juulis uute sõiduautode müük samal tasemel möödunud aasta juulikuu tulemusega. Augustis müüdi aga EL riikides 643 637 uut sõiduautot ehk koguni 18,3% vähem kui eelmise aasta augustis. Kokku on tänavu kaheksa kuuga ostnud EL tarbijad 7,18 miljonit uut sõiduautot ehk 1,4% rohkem kui mullu samal perioodil.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.