• 01.08.24, 10:26

Lennujaamades taastatakse käsipagasile 100 ml vedelike mahupiirang

Euroopa Komisjon võttis vastu määruse, millega muutuvad ajutiselt alates 1. septembrist lennureisijate käsipagasis lubatud vedelike mahupiirangud, mis tähendab, et käsipagasis võib lennule võtta taas vaid kuni 100 ml pakendites vedelikke.
Piirangud taastatakse, sest ilmnes vajadus parandada uute läbivalgustusseadmete konfiguratsioone.
  • Piirangud taastatakse, sest ilmnes vajadus parandada uute läbivalgustusseadmete konfiguratsioone.
  • Foto: Tallinna Lennujaam
Piirangud kehtestatakse, sest ilmnes vajadus parandada uute läbivalgustusseadmete konfiguratsioone, mis on kasutusel juba mitmes lennujaamas üle Euroopa, sealhulgas Tallinna lennujaamas.

Seotud lood

Uudised
  • 11.07.24, 11:44
Tallinna lennujaama lõunaküljel alustatakse lennukite hooldus- ja remondiangaaride ehitust
Airport City AS alustab Tallinna lennujaama lõunapoolsel alal uute lennukite hooldus- ja remondiangaaride ehitust, mille maht on 11 000 m² ning kogu investeering ulatub ligi 14 miljoni euroni. Kolmest angaarist kaks on juba kaetud üürilepingutega, mis on sõlmitud rahvusvahelise lennundusettevõtte Magnetic MRO AS-iga.
Uudised
  • 17.07.24, 12:57
Lennuveod aina kuumem teema: Emirates investeerib miljard dollarit uutesse kaubalennukitesse
Merevedude aeglustumise tõttu aina kasvav nõudlus lennukaubavedude vastu sundis Dubai rahvusliku lennufirma kaubaveoüksust Emirates SkyCargot tegema 1 miljardi dollari suuruse tellimuse viiele täiendavale Boeing 777 kaubalennukile. Varasemalt on Emirates juba tellinud viis laia kerega 777 kaubalennukit.
Uudised
  • 04.07.24, 10:41
Juuni oli Tallinna lennujaamas kõigi aegade tihedaima liiklusega kuu
Juunis läbis Tallinna lennujaama ligi 329 000 reisijat ehk keskmiselt ligi 11 000 reisijat päevas, mis teeb juunist läbi aegade tihedaima liiklusega kuu.
Uudised
  • 02.07.24, 14:35
airBaltic lisab talvisele lennuplaanile uusi sihtkohti
Lennufirma airBaltic teatab uutest lendudest, mis lisanduvad saabuval talvehooajal lennufirma Riia baasist ja mille hulgas on Innsbruck (Austria), Hurghada ja Sharm El Sheikh (Egiptus).
  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Enimloetud

1
Uudised
  • 10.10.25, 14:21
ELEA korraldab pikemate autorongide demopäeva
2
TOP
  • 25.09.25, 09:25
Autotranspordi TOPi esikohaomanik: turul käib pidev võitlus
3
Uudised
  • 13.10.25, 11:51
Galerii: “Kriisilogistika päev 2025
Olulisim küsimus: miks pole logistikaettevõtted ETO nimekirjas?
4
Uudised
  • 09.10.25, 12:13
Järjekordne BLSi juhatuse liige lahkus ametist
BLS on kümme aastat järjest kahjumit saanud
5
Uudised
  • 13.10.25, 13:27
Hiina vastas USAle: mitmed laevad pöördusid nädalavahetusel tagasi
Sadamatasud kasvavad ka USA börsil noteeritud mitteameerika päritolu laevandusfirmadele
6
Uudised
  • 10.10.25, 12:55
Juba 24. korda: “Aasta logistikategu 2025” ootab kandidaate!
Kandideeri ise või anna teada ägedast logistikateost: kandidaate saab esitada oktoobri lõpuni!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele