• 18.07.23, 13:54

Tallinnas muutuvad mitme bussiliini numbrid ja marsruudid

Alates 1. augustist muutuvad Tallinnas mitme bussiliini numbrid ja nende liikumisteekonnad – ümberkorraldused puudutavad bussiliine nr. 5, 6, 8, 17, 17A, 35, 42, 43, 48, 67 ja 68.
Busssireisijad peavad augustist jälgima, kas bussi mitte uut marsruuti mööda ei sõida.
  • Busssireisijad peavad augustist jälgima, kas bussi mitte uut marsruuti mööda ei sõida.
  • Foto: Liis Treimann
Abilinnapea Vladimir Svet nentis, et paljud ühistranspordi marsruudid Tallinnas on ajale jalgu jäänud ja tagavad eeskätt liikumise linnaosade ja kesklinna vahel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele