Kliimaministeerium annab teada, et alates 12. juunist Eesti ja Usbekistani vahel katkenud autokaubaveod on 4. juulist taastatud. Kokku on Eestile väljastatud 250 veoluba rahvusvaheliste autokaubavedude teostamiseks.
Veokid saavad Eesti ja Usbekistani vahet jälle liikuda.
  • Veokid saavad Eesti ja Usbekistani vahet jälle liikuda.
  • Foto: Rivo Sarapik
„Autokaubavedu kahe riigi vahel katkes, kuna Usbekistan ei väljastanud Eestile enam vajalikke veolube. Tänaseks on kokkulepe Eesti ja Usbekistani vahel saavutatud, mis tähendab, et kahe riigi autoveoettevõtjad saavad alates 4. juulist taas korraldada autokaubavedusid Eesti ja Usbekistani vahel,“ selgitas kliimaministeeriumi transpordi asekantsler Sander Salmu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 15:24
Mööbel ei jõua kohale iseenesest: kuidas logistika määrab e-poe kliendikogemuse
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele