• 08.03.23, 14:13

ELP Logisticsi enamusosalus vahetas taas omanikke

Meditsiiniärimees Tarmo Laanetu müüs tänavu jaanuaris poole oma enamusosalusest logistikaettevõttes ELP Logistics Ivar Vendelinile ja märtsis teise poole Margus Linnamäele.
Tarmo Laanetu müüs hiljaaegu 70% osaluse erameditsiinifirmast Confido Margus Linnamäele. Nüüd ostis Linnamäe ühes oma äripartneri Ivar Vendeliniga Laanetult osaluse logistikafirmas.
  • Tarmo Laanetu müüs hiljaaegu 70% osaluse erameditsiinifirmast Confido Margus Linnamäele. Nüüd ostis Linnamäe ühes oma äripartneri Ivar Vendeliniga Laanetult osaluse logistikafirmas.
  • Foto: Andras Kralla
Äripäeva Infopanga andmeil algasid muudatused ELP Logisticsi põhiomanike ringis juba mullu jaanuaris. Omanikeringist lahkus 75,4% omanik OÜ Pharma Holding ja tema asemele tuli sama suure osalusega OÜ KT Holding.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:21
Moodne ladu on kliendi lähedal ning valmis kiireteks muutusteks
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele