• 20.02.23, 11:45

Vedurijuhid nõuavad Elronilt suuremat palgatõusu: oleme valmis streikima

Eesti raudteelaste ametiühing pole rahul Elroni pakutava palgatasemega vedurijuhtidele ja liikluskorraldajatele, mistõttu ollakse valmis ka streikima. Elroni juhi sõnul on palgad viimasel kahel aastal märkimisväärselt tõusnud.
Aastaid kestnud pidev ületunnitöö tekitab inimestes tööstressi ja pingeid kodus, rääkis raudteelaste ametiühingu juht Oleg Tšubarov.
  • Aastaid kestnud pidev ületunnitöö tekitab inimestes tööstressi ja pingeid kodus, rääkis raudteelaste ametiühingu juht Oleg Tšubarov. Foto: Andras Kralla
Eelmisel aastal alanud läbirääkimised Eesti raudteelaste ametiühingu ja Elroni vahel on jõudnud ummikusse. Seitsme kuu pikkune suhtlus tööandjaga vedurijuhtide ja liikluskorraldajate palkade üle pole kollektiivlepingu allkirjastamisega päädinud, seetõttu otsustas raudteelaste ametiühing pöörduda kokkuleppele jõudmiseks riikliku lepitaja poole, kirjutab Äripäev.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 14.02.25, 12:55
Vedajate väljakutsed 2025. aasta kindlustusturul
Äripäeva Autovedajate aastakonverentsil tegid IIZI ärikliendiüksuse juht Kaido Konsap ja analüütik Tiit Jõgi ülevaate kindlustusturu hetkeolukorra kohta. Muuhulgas arutati ka tuleviku väljakutseid keskendudes eelkõige liiklus- ja kaskokindlustuse arengutele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele