• 08.12.22, 12:03

Tallinna–Pärnu–Ikla maanteel muutub liikluskorraldus

Seoses Uulu eritasandilise liiklussõlme ja silla ehitustöödega muutub alates 12. detsembri hommikust Tallinna–Pärnu–Ikla maantee kilomeetril 141–142 senine liikluskorraldus.
Tallinna–Pärnu–Ikla maanteel muutub liikluskorraldus
T4 Tallinna–Pärnu–Ikla maantee liiklus suunatakse seal Valga poole rajatud kogujateedele ning ajutisele silla ülesõidule (skeem manuses). T4 Tallinna–Pärnu–Ikla ja T6 Valga-Uulu maanteede ristumine on lahendatud ringristmikuna.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele