• 13.09.22, 12:47

Euroopa Liit tahab fossiilkütuste müüjaid panna kasumit jagama

Euroopa Liit plaanib panna tõusvate energiahindadega suuri kasumeid teeninud fossiilkütuste müüjaid sundida rahaliselt toetama energiaarvete tasumisega hädas olevaid kodutarbijaid ja ettevõtteid, selgub Reutersile lekkinud töödokumendist.
TotalEnergiesi bensiinijaam Prantsusmaal.
  • TotalEnergiesi bensiinijaam Prantsusmaal.
  • Foto: TotalEnergies
Agentuuri teatel on ettepaneku täpsemad üksikasjad kavas avaldada sel nädalal. Plaani kohaselt peaksid ELi riigid sisse viima nn solidaarsuspanuse ettevõtetele, kes on raporteerinud tänavu rekordkasumeist fossiilkütuste müügist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele