Kui paar päeva tagasi ulatusid veokite järjekorrad Poola-Ukraina piiripunktides 40 km pikkuseks, siis tänaseks, 5. septembriks, on need veninud juba 50 kilomeetrini. Poola ja Ukraina ametnikud loobivad süüdistusi üle piiri edasi-tagasi nagu Pontut "Kuulsuse narrides" ning veokijuhtide kannatus on lõplikult katkenud. Otsustati alustada protestidega ning üks Poola piiripunkt blokeerida.
Veokid aet tihedalt teineteise kõrvale ja tunnis lastakse läbi vaid üks auto.
Autor: trans.info
Võimude lubadus probleem lahendada on endiselt õhus: autojuhid seisavad jätkuvalt ebainimlikes tingimustes piirijärjekorras ning olukord läheb päev-päevalt aina hullemaks. Sestap otsustati alustada protestiga ning blokeerida piiripunktid hoolimata suurtest rahalistest kahjudest, mida see kaubavedajatele kaasa toob.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Logistikauudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.