"Inimeste transpordi- ja liikumisharjumused on muutumas, mis tähendab, et ka meie finantseerijana soovime kaasa minna uute trendidega,“ põhjendas MyBee rahastamise otsust LHV liisinguosakonna juht Erki Link.
Tänavu veebruaris teatas CityBee Leedu päritolu emafirma Modus Group MyBee nimelise täisteenusrendi toomisest Eesti turule. Tänasest, 12. juulist on teenus Eestis avatud - sõiduki saab rentida läbi äpi ning kätte Tallinnas asuvast parklast. Eesti konkurent näeb uues teenuses aga ka mitmeid kitsaskohti.
CityBee sõsarfirma avab mõne kuu pärast Eestis tellimuspõhise autorenditeenuse MyBee, mida ettevõte ise võrdleb Netflixi või Spotify analoogiga autorenditeenuse turul.
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.