• 30.06.22, 13:56

IKEA alustas Baltikumis päikeseenergial töötava kaubarattaga tellimuste kojuvedu

Leedu IKEA käivitas Vilniuses testsõidud maailma esimese päikeseenergia jõul liikuva kaubarattaga. IKEA on esimene ettevõte Baltikumis, kes kasutab veebitellimuste kojuveoks sellist uudset lahendust.
IKEA alustas Baltikumis päikeseenergial töötava kaubarattaga tellimuste kojuvedu.
  • IKEA alustas Baltikumis päikeseenergial töötava kaubarattaga tellimuste kojuvedu.
  • Foto: IKEA
Päikeseenergia jõul liikuv kastiga kaubaratas võimaldab IKEA-l pakkuda veelgi jätkusuutlikumat transporti. See vähendab õhku paiskuva süsihappegaasi kogust võrreldes diiselkütust kasutavate kaubaautodega kuni 95% ning võrreldes teiste turul olevate kaubaratastega kuni 70%.

Seotud lood

Uudised
  • 12.05.22, 11:37
Omniva hakkab posti vedama elektriliste kaubaratastega
Omniva laiendab keskkonnasõbralikuks postiteenuse osutamiseks oma masinaparki ning võtab laiemalt kasutusele elektrilised kaubarattad Vok Bike. Esimesed viis ratast on juba kohal ja valmis saadetised kohale viima.
  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:21
Moodne ladu on kliendi lähedal ning valmis kiireteks muutusteks
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele