Ukrainaga tihedalt seotud IT-ettevõtja Ragnar Sassi initsiatiivil osteti-koguti eelmisel nädalal Eestist kokku 14 džiipi ja väikebussi ning sõidutati need kolonnis laupäevaks Lvivi, annetusena sealsele armeele. Äripäev tegi selle retke ühe auto juhtidena kaasa, saabudes kohale märgilisel hetkel.
Laupäeva õhtul andsime autod Lvivist mõnekümne kilomeetri kaugusel ukrainlastele üle. Poolteist ööpäeva teel olnud autojuhid said kohalikelt kosutuseks õunu ja kohvi.
  • Laupäeva õhtul andsime autod Lvivist mõnekümne kilomeetri kaugusel ukrainlastele üle. Poolteist ööpäeva teel olnud autojuhid said kohalikelt kosutuseks õunu ja kohvi.
  • Foto: Andras Kralla
„Nägin, et leedukad on algatanud sama asja, saatsid sadakond autot, samuti tulid kaasa lätlased. Siis mõtlesin, et miks me seda Eestis ei tee,“ meenutas Sass idee sündi Poola-Ukraina piiripunktis Äripäevaga vesteldes. Ta ise ostis esimesena kasutatud Toyota Hiluxi pühapäeval, 20. märtsil ning avaldas Facebookis ka aktsiooniga liitumise üleskutse. Ühtlasi otsustas ta, et sõit Ukrainasse algab juba reedel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 15:24
Mööbel ei jõua kohale iseenesest: kuidas logistika määrab e-poe kliendikogemuse
Kui rääkida e-kaubandusest, kiputakse mõtlema veebilehele, toodetele ja hinnale. Tegelikult sünnib kliendikogemus sageli hoopis viimasel kilomeetril – siis, kui kaup jõuab ostjani. Eesti ühe tuntuma mööbli e-poe Mööbel1 jaoks on logistika ettevõtte vereringe ning selles mängivad olulist rolli Mercedes-Benz Sprinterid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele