• 23.12.21, 12:06

Tallink peatab Silja Europa sõidud Tallinna ja Helsingi vahel planeeritust varem, 1. jaanuaril

Tallink Grupp teatas, et peatab ajutiselt Tallinna-Helsingi liini kruiisilaeva Silja Europa opereerimise aasta alguses seni planeeritust varem. Opereerimise peatamise varasemaks toomise otsus võeti vastu uue COVID-19 omikrontüve kiirenenud leviku ja Soome valitsuse järgmisest nädalast kehtestatud uute reisipiirangute tõttu.
Tallinki reisilaev Silja Europa.
  • Tallinki reisilaev Silja Europa.
  • Foto: Andras Kralla
Ettevõte oli juba varem reisijaid teavitanud Silja Europa opereerimise ajutisest peatamisest 10. jaanuarist 2022 kuni märtsi alguseni kontserni madalhooajal, mil reisijatearvud on ka tavapärastel aastatel üldiselt madalad, kuid mille reisijatearvud on koroona-aastatel veelgi ulatuslikumalt vähenenud. Omikrontüve kiire leviku tõttu ja sellest tulenevalt Soome valitsuse kehtestatud uute reisipiirangute olukorras otsustas ettevõte tuua laeva opereerimise ajutise peatamise üheksa päeva varasemaks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 14:27
Liikluskindlustus töömasinatele: muudetud seadus nõuab ettevõtetelt suuremat tähelepanu
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele