• 30.06.21, 10:43

Lux Express hakkab sõitma Viljandisse ja Otepääle

Alates 1. juulist hakkab Lux Express sõitma kaks korda päevas Tallinnast Viljandisse ja kord päevas Otepääle. Samuti suurendab bussiettevõte oluliselt väljumiste arvu Tallinn-Tartu ning Tallinn-Võru liinidel.
Lux Express hakkab sõitma Viljandisse ja Otepääle
  • Foto: Lux Express
Lux Expressi tegevjuhi Ingmar Roosi sõnul soovib bussifirma pakkuda oma reisijatele võimalikult tihedat liinivõrku, et nad saaksid oma bussireise planeerida vastavalt oma liikumisvajadusele, mitte vastupidi.

Seotud lood

Uudised
  • 25.06.21, 11:33
Tartu ja Riia vahel taastub regulaarne bussiühendus
Alates esmaspäevast, 28. juunist, saab Lux Expressiga sõita igal hommikul kell 09.05 Tartust Riiga ning õhtuti kell 17.45 Riiast Tartusse.
Uudised
  • 17.06.21, 12:36
Lux Express tihendab rahvusvahelist sõiduplaani
Lux Express täiendab juunis oluliselt oma rahvusvahelist sõidugraafikut – taastuvad Tallinna–Vilniuse ja Tartu–Riia otseliin ning kahekordistub reiside arv Peterburi suunal, mistõttu on Venemaale võimalik nüüd reisida iga päev, teatas ettevõte.
Uudised
  • 28.05.21, 11:28
Peterburi bussiliini avav Lux Express loodab jalgpalli EMile
Alates 9. juunist taasavab Lux Express Tallinna–Peterburi bussiliini, mis hakkab mõlemast linnast väljuma neli korda nädalas.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele