Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Rohegaasidele ja taastuvelektrile üleminekuks on oodata miljoneid eurosid
Eile valitsuses kinnitatud riigieelarve strateegias keskendub energeetikavaldkond taastuvenergia osatähtsuse ja energiatõhususe suurendamisele ning varustuskindluse tagamisele.
Järjest enam peaks rohegaasile üle minema ka Tallinna ühistransport.
Foto: Andras Kralla
Majandus- ja taristuminister Taavi Aas märkis, et energeetikavaldkonnas viiakse lõpuni Euroopa Liidu rahastuste abil juba välja töötatud meetmed ning alustatakse mitmeid uusi projekte.
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.