Leedu numbrimärgiga veoki haagisest leiti viimase 10 aasta suurim kogus salasigarette
Maksu- ja Tolliameti (MTA) tolliosakonna töötajad tabasid 30. jaanuaril Paldiskis tollikontrolli käigus 10,4 miljonit võltssigaretti „Winston". Tegemist on viimase 10 aasta suurima salasigarettide kogusega, mis Eestis leitud.
Leedu numbriga haagisest leiti 10,4 miljonit salasigaretti.w
Foto: MTA
Salasigaretid avastati tollikontrolli käigus Paldiski Põhjasadamas Eestist Rootsi suunduvast Leedu numbrimärkidega haagisest. Tegemist on viimase kümne aasta suurima tabatud salasigaretikogusega. Viimane tabatud suurem kogus oli 10 miljonit salasigaretti, millega jäädi vahele 2019. aasta lõpus.
Maksu- ja Tolliameti (MTA) uurimisosakonna töötajad avastasid Ikla piiripunktist saabunud haagisveokist 1,7 miljonit salasigaretti Winston Blue, mis tõenäoliselt liikus Valgevenest Skandinaaviasse.
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.