• 28.10.20, 10:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Coop laiendas toidukappide teenuse maapiirkondadesse

Coop paigaldas Lääne-Harju valla kuude väikeasulasse e-poe toidukapid, kuhu kohalikel elanikel on võimalik tellida nii tava- kui ka sügavkülmutatud temperatuuril toidukaupa.
eCoop toidukapp Padisel
  • eCoop toidukapp Padisel
Kui teenus osutub piirkondades edukaks, võivad sarnased toidukapid omale saada paljud sellised Eesti piirkonnad, kus täna toidukauplust üldse ei ole.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele