Kahe suure ettevõtte logistikadirektorid tunnistasid Laoseis 2020 konverentsil, et kevadisest koroonakriisist oli ka väga palju kasu ning uut võimalikku kriisi enam ei kardeta. Selleks ollakse valmis.

- Laoseis 2020 vestlusvoor: Hannes Oks, Tarmo Rei, Alar Ehandi ja Rainer Rohtla.
- Foto: Harro Puusild
Konverentsi vestlusringis osalenud kahe suurettevõtte logistikadirektorid tõid kevadisi kriisikogemusi meenutades esile kaks peamist momenti: kasulikud kogemused kriisijuhtimises ning tööjõu küsimuse. Kui esimeses punktis olid HKScani logistikadirektor Tarmo Rei ja Smarten Logisticsi logistikadirektor Hanneks Oks üsna ühte meelt, siis tööjõudu puudutavad kogemusid olid sootuks erinevad.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Suvi on aeg, mil paljudel ettevõtetel on kõrghooaeg – klientide huvi kasvab, hooajalised tooted ja teenused on populaarsed ning laienemisplaanid saavad hoogu juurde.