Autor: Logistikauudised.ee • 25. august 2020

Maanteeameti Virumaa büroodes tuvastati COVID-positiivsed töötajad

Maanteeamet sulges Rakvere, Jõhvi ja Narva teenindusbürood, kuna töötajad andsid positiivse COVID-19 proovi. Amet võtab ühendust kõigi teadaolevate isikutega, kes nende töötajatega pikema aja jooksul kokku puutusid ning tehakse tihedat koostööd Terviseametiga, et haiguse levikule piir panna.
Maanteeameti Mustamäe büroo.
Autor: Raul Mee

Seoses büroode sulgemisega tühistatakse järgmiseks kaheks nädalaks ka kõik sõidueksamid ja teooriaeksamid Rakveres, Narvas ja Jõhvis. Ära jäänud eksamite asemel pakutakse olukorra normaliseerumisel võimalikult kiiresti riigilõivuvabalt uus eksamiaeg ja juhikandidaatidele saadetakse vastav informatsioon. Kui selle aja jooksul teooriaeksam aegub, siis uut eksamit tegema ei pea ja eksamikeskus registreerib inimese eksamitele.

Büroosse tellitud dokumendid saadetakse postiga koju ja registreerimismärgid pakuautomaati.

Teised Maanteeameti bürood töötavad tavapäraselt. Registreerimiseelset kontrolli tehakse broneeringute alusel. Võimalusel palub Maanteeamet kasutada toimingute tegemiseks e-teenindust ning tellida dokumendid postiga koju ja registreerimismärgid pakiautomaati.

Maanteeamet tuleab meelde, et haiguskahtluse või haiguse korral mitte büroosid külastada. "Vähimagi kahtluse korral, st kui tunnete ennast haiglaselt, olete viibinud riskipiirkonnas või on olnud nakatunutega kokkupuute kahtlus, palume planeeritud külastuse kindlasti edasi lükata," teatab maanteeamet oma pöördumises.

Maanteeamet annab jooksvalt teada edasistest tegevustest. Kõige parem on jälgida infot maanteeameti kodulehel.

Jaga lugu
Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077