• 14.07.20, 10:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Olerex ehitab kriisist hoolimata oma suurimat teenindusjaama

Veel sellel aastal avab Olerex oma keti suurima teenindusjaama Kilingi-Nõmmel, äsja avati uus jaam Tartus Kvissentalis ning ka järgmiseks aastaks on mitu projekti ootel, teatab ettevõte.
Olerex ehitab kriisist hoolimata oma suurimat teenindusjaama
Äsja algas ehitus Pärnumaal, kus Kilingi-Nõmme külje alla kerkib uue kontseptsiooniga täisteenindusjaam, millesse Olerex investeerib ligi 2 miljonit eurot. Ehitus peaks lõppema septembri teises pooles ja jaam on plaanis avada oktoobris.

Seotud lood

Uudised
  • 29.05.20, 11:32
Olerex hakkab oma tanklates päikeseenergiat tootma
Eesti suurim kütusemüüja Olerex paigaldab oma täisteenindusjaamade katustele päikesepaneelid, et teenindusjaamas vajaminevat elektrienergiat taastuvallikast ise toota. Esimestena said päikesepaneelid katusele Tartu Aardla tänava teenindusjaam, Märjamaa Orgita teenindusjaam ning Tallinnas asuv Peetri teenindusjaam.
  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele