• 02.06.20, 09:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Balti Logistika siseneb Valgevene turule: alustame väikeste sammudega

Seni Eestis, Lätis ja Leedus tegutsenud Balti Logistika avab juunis oma filiaali Valgevene pealinnas Minskis. Balti Logistikast saab Valgevene turul ülemaailmse logistikaettevõtte UPS Supply Chain Solutions ametlik esindaja.
Joel Timm
  • Joel Timm
  • Foto: Terje Lepp
„Balti riikides on meie ärimudel end tänaseks hästi tõestanud – ettevõte on stabiilselt kasvanud ning oleme viimase nelja aastaga oma käibe kahekordistanud. Otsustasime, et nüüd on õige aeg astuda samm Baltikumist väljapoole,“ ütles ettevõtte juhatuse liige Joel Timm Valgevenesse laienemist kommenteerides.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele