• 10.03.20, 17:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Veofirma saab klientidelt veidraid juhiseid – kõik olgu kummiülikondades

Logistikaettevõtte DSV Estonia juhi Alvar Tõrukese sõnul neid koroonaviirus mõjutanud pole, küll aga saab veofirma välisklientidelt kummalisi käitumisjuhiseid – kõik peavad olema kummiülikondades ja kaitsemaskides.
DSV Estonia juht Alvar Tõruke loodab, et eestlased oskavad säilitada rahulikku meelt ega reageeri koroonaviiruse pärast enam kaua üle.
  • DSV Estonia juht Alvar Tõruke loodab, et eestlased oskavad säilitada rahulikku meelt ega reageeri koroonaviiruse pärast enam kaua üle.
  • Foto: Eiko Kink
Tõrukese sõnul on veel vara öelda, kas Itaalia karantiin ka neid mõjutab. Praegu veel ettevõtte töö käib ja rahvusvahelised veod toimuvad. Samas tunnistas Tõruke, et situatsioon võib veel muutuda ja seda mitte päevade, vaid lausa tundidega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele