• 19.02.20, 11:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ettevõtja: Amazoni tulek toob kohalike ettevõtete aeglase surma

DigiOutleti juhi Andrey Tukini sõnul tähendab Amazoni kohaloleku suurenemine Skandinaavias kohalike ettevõtete surma. Kuid ta usub, et see juhtub aeglaselt.
DigiOutleti juhi Andrey Tukin
  • DigiOutleti juhi Andrey Tukin
DigiOutlet kasutab Amazoni Hiinast tellitud toodete edasimüümise platvormina. Küsimusele, kuidas mõjutab tema ettevõtet Skandinaavia turu teenindamiseks mõeldud logistikalao loomine Põhja-Saksamaale, vastas Tukin: "See on minu jaoks hea, kuid kohaliku ettevõtte jaoks on see surm. Seal on lihtsalt konkurentsivõimetud hinnad," selgitas ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele