Saksa autohiid Daimler kaebas kohtusse Kohtla-Järve firma, kes tellis Hiinast neli rattakilpi, mis nägid välja nagu Daimleri omad.

- Mercedes-Benze tootva Daimleri jaoks pole liig minna kohtusse ka nelja velje pärast.
- Foto: AFP/Scanpix
Daimleri Stuttgardi büroo kontserni kommunikatsioonijuht Silke Mockert ütleb, et Daimleri jaoks on nende toodangu ja intellektuaalse omandi kaitsmine prioriteet. “Ja kui me seda õigust rakendame, teeme seda kooskõlas seadusega. Sellepärast pöördusimegi Eesti kohtu poole.”
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.