• 30.10.19, 15:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sõitjateveo TOP: uued bussid on edu pant

Möödunud aasta edukamad bussiettevõtted ütlevad kui ühest suust, et peamiseks edu aluseks on olnud uutesse bussidesse investeerimine, suurimaks probleemiks aga bussijuhtide põud.
TOPi võitja Estonian Lines OÜ head tulemused tingis põhiliselt veerandi võrra kasvanud bussipark.
  • TOPi võitja Estonian Lines OÜ head tulemused tingis põhiliselt veerandi võrra kasvanud bussipark.
  • Foto: Estonian Lines
2018. aasta majandustulemuste põhjal edukaimaks bussiettevõtteks tulnud Estonian Lines OÜ teenis mullu veidi üle miljoni euro suuruse käibe juures 0,2 miljonit kasumit. Ettevõtte juhatuse liikme Priit Kivi sõnul tingis head tulemused põhiliselt veerandi võrra kasvanud bussipark, tänu millele sai teenindada paremini nii kaugliine kui ka juhuvedusid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele