Viimase miili logistika probleemile otsitakse aina uusi lahendusi, nagu näiteks hiljuti logistikauudistes kirjutatud Venipak Drive. Analoogset teenust pakub Tallinnas ka start-up-ettevõte ZITICITY, mille tavakodanikest kullereid kutsutakse moodsa kõlaga “zitteriteks”.

- "Zitterid" on Leedus tegutsenud juba mõnda aega.
- Foto: ZITICITY
ZITICITY on sarnaselt Venipakile Leedu päritolu ettevõte, kes pärast edukat starti kodumaal on võtnud järgmisena ette Eesti turu vallutamise. Intervjuus Logistikauudistele tunnistab ettevõtte asutaja ja tegevjuht Laimonas Noreika, et Tallinn on kiirtarnete teenuse arendamiseks parim koht: e-ostu sõbralik rahvas, kes elab suhteliselt väikesel alal. Tulemuseks on keskmine tarneaeg 42 minutit.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.