Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Nordica lennuk tegi hädamaandumise
Kiievist väljunud Nordica lennuk tegi teisipäeva õhtul Tallinnas hädamaandumise, teatas Tallinna lennujaam.
Nordica lennuk pidi Tallinna lennujaamas tegema hädamaandumise.
Foto: Postimees/Scanpix
Lennujaama info järgi põhjustas hädamaandumise Nordica lennuki purunenud rehv. Kell 18.07 maandunud lennuki pardal olnud 31 reisijast ja viiest meeskonnaliikmest ei saanud keegi viga.
Juhtum mõjutas lühiajaliselt ka lennuliiklust – lennurada avati uuesti kell 18.38.
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.