Pakirobotite tootja Cleveron on arendanud oma esimese kullerroboti, mis ootab rohelist tuld isesõitvatele sõidukitele. Siis on plaanis tuua need sõiduteedele.
Cleveron näitab oma esimest kullerrobotit Robotexil.
  • Cleveron näitab oma esimest kullerrobotit Robotexil.
  • Foto: Katrin Koovit, Cleveron AS-i personalijuht
Cleveroni asutaja ja juht Arno Kütt ütles, et nad tutvustavad oma kullerrobotiga kontseptsiooni, millega asendada kullereid. Küti sõnul on neil võrreldes Starshipi juba tuttavate robotitega kolm erinevust: nende robot hakkab sõitma mööda sõiduteid, saab peale võtta paarsada kilogrammi kaupa ehk mitme inimese pakid ning seda robotit ei pea inimene kodus ootama.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele