Autor: Logistikauudised.ee • 12. september 2018

ELEA uueks juhiks sai Toomas Orutar

Toomas Orutar
Foto: Andres Haabu
Täna, 12. septembril toimunud Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsiooni (ELEA) juhatuse koosolekul valiti ühingu uueks juhatuse esimeheks Logistika Pluss OÜ juhatuse esimees Toomas Orutar.

Toomas Orutar osales ELEA juhatuse töös ka varem, pidades siiani aseesimehe ametit. Küll aga liitus esmakordselt juhatusega uueks aseesimeheks valitud  Balti Logistika OÜ tegevjuht Joel Timm.

Uue esimehe ja aseesimehe valimise tingis Lauri Latt´i tagasisastumine ELEA juhatusest selle aasta juunis ning töösuhte lõpetamine VIA 3L Spedition OÜ-ga.

Joel Timmi sõnul loodab ta, et eesolev aeg saab olema huvitav ning produktiivne ning samuti lubab ta panustada nii aega kui ka teadmisi valdkonna tegevuse arendamiseks ja parendamiseks. 

Logistikauudised.ee toetajad:
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077