• 15.05.18, 11:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vesta alustab Aegna vahet sõitmist

Reisilaev Vesta alustab reedel 18. mail reise Kalasadama ja Aegna saare vahel, ülesõit kestab umbes 60 minutit, kuni mai lõpuni sõidab Vesta kaks korda päevas nädalavahetustel.
Reisilaev Vesta
  • Reisilaev Vesta
  • Foto: Kihnu Veeteed
Pileteid saab osta eelmüügist kuni kaks tundi enne laeva väljumist, laevale pääs ja kohapealne piletimüük algab 30 minutit enne reisi algust.
Mittetallinlastest täiskavanutele maksab edasi-tagasi laevapilet 6 eurot, üheotsapilet 4 eurot. Jalgratta ülevedu edasi-tagasi maksab 1.90, üks ots 1.20 eurot.
Tallinlastele kehtib Vestal tasuta sõidu õigus. Seda kasutada vaid kohapeal elavas järjekorras isikustatud ühiskaardi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel. Igale väljumisele reserveeritakse ka kaks kohta Aegna saare elanikele. Nimetatud soodustuste kasutamiseks peab olema sadamas kohal vähemalt 15 minutit enne laeva väljumist.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kuni 3. juunini peab „Vesta“ Aegnaga ühendust üksnes nädalavahetustel, ehk reedest pühapäevani, tehes päevas kaks edasi-tagasi reisi. Alates 4. juunist kuni 30. juunini saab Aegnale kuuel päeval nädalas (va teisipäev).
Nädala sees on juunis kaks väljumist eelnimetatud kellaaegadel, reedest pühapäevani on aga kolm väljumist (Tallinnas kell 10.00 ; 15.00 ja 18.00 ning Aegnalt kell  11.30 ; 16.30 ja 19.30). Edasine graafik juulis ja augustis on veel täpsustamisel, jooksvat teavet saab Kihnu Veeteede kodulehelt. 
Kihnu Veeteedele kuuluv reisilaev Vesta on ehitatud 1971. aastal ning renoveeritud 2010. aastal. Vesta mahutab 47 reisijat, sh salongis 40 inimest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele